S5212F-ON
New product
Warranty: 24 months
Shipping in: 2 - 6 working days
8 Item Items
In stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Producer | Dell |
| Product family | Networking |
| Series | S5200 |
| Producer's code | S5212F-ON |
| Chassis type | Rack mountable |
| Switch type | Network switch |
| Dominant ports quantity | 12 |
| Dominant ports type | SFP28 |
| Dominant ports speed | 25GbE |
| Additional ports quantity | 3 |
| Additional ports type | QSFP28 |
| Additional ports speed | 100GbE |
| Switching layer | 3 |
| Stacking | No |
| License | Not applicable |
| PoE | PoE not supported |
| MAC adresses | 288K |
| DRAM memory | 8 GB |
| Packet buffer memory | 32MB |
| Number of power supplies | 2 |
| Height | Rack 1U |
| Width / Depth | 20,90 cm / 49 cm |
| Weight | 5.00 kg |
| Producer | Dell |
| Product family | Networking |
| Series | S5200 |
| Producer's code | S5212F-ON |
| Chassis type | Rack mountable |
| Switch type | Network switch |
| Dominant ports quantity | 12 |
| Dominant ports type | SFP28 |
| Dominant ports speed | 25GbE |
| Additional ports quantity | 3 |
| Additional ports type | QSFP28 |
| Additional ports speed | 100GbE |
| Switching layer | 3 |
| Stacking | No |
| License | Not applicable |
| PoE | PoE not supported |
| MAC adresses | 288K |
| DRAM memory | 8 GB |
| Packet buffer memory | 32MB |
| Number of power supplies | 2 |
| Height | Rack 1U |
| Width / Depth | 20,90 cm / 49 cm |
| Weight | 5.00 kg |