6505
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24h
3 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Brocade 6505 to switch stworzony do pracy w sieciach pamięci masowej. Urządzenie zapewni nieprzerwany i szybki dostęp do przestrzeni dyskowych.
| Producent | Brocade |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik SAN |
| Model | 6505 |
| Fizyczna ilość portów | 24 |
| Aktywna ilość portów | 12 |
| Prędkość portów | 16GbE |
| Licencje | Fabric Watch |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 300W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Brocade |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik SAN |
| Model | 6505 |
| Fizyczna ilość portów | 24 |
| Aktywna ilość portów | 12 |
| Prędkość portów | 16GbE |
| Licencje | Fabric Watch |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 300W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |