WS-C3750X-12S-E
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24h
60 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
3750-X wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Mimo niewielkich kosztów zakupu oferuje szereg funkcji często niedostępnych nawet w droższych przełącznikach.
| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Catalyst |
| Seria | 3750-X |
| Kod producenta | WS-C3750X-12S-E |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 12 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | Brak dodatkowych portów |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | IP Services |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Pamięć DRAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 350W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Catalyst |
| Seria | 3750-X |
| Kod producenta | WS-C3750X-12S-E |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 12 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | Brak dodatkowych portów |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | IP Services |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Pamięć DRAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 350W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |