PowerConnect 8024
Używane
Gwarancja: 12 miesięcy,
Pełna faktura VAT,
Wysyłka 24h.
3 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
PowerConnect 8024 to zarządzalny switch trzeciej warstwy zaprojektowany do pracy w centrach danych i sieciach wymagających dużych przepustowości. Dzięki redundancji zasilania i wymiennym wentylatorom, Dell PowerConnect 8024 zapewnia wysoką niezawodność i dostępność sieci.
W tym zestawie jest wyposażony w redundantne zasilanie.
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerConnect |
| Seria | 8000 |
| Kod producenta | 0D162M |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 24 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 600W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerConnect |
| Seria | 8000 |
| Kod producenta | 0D162M |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 24 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 600W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |