6 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
8164 to zarządzalny switch trzeciej warstwy zaprojektowany do pracy w kampusach i sieciach wymagających dużych przepustowości. Redundantne zasilacze i wentylatory pozwolą na utrzymanie ciągłości pracy w razie awarii. Porty QSFP+ dzięki wykorzystaniu nowych technologii zapewniają zmniejszone zużycie energii w porównaniu do starszych i wolniejszych typów wkładek.

| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerConnect |
| Seria | 8000 |
| Kod producenta | PowerConnect 8164 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 40GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Tablica MAC | 131K |
| Pamięć DRAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 256 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 9MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 920W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerConnect |
| Seria | 8000 |
| Kod producenta | PowerConnect 8164 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 40GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Tablica MAC | 131K |
| Pamięć DRAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 256 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 9MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 920W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |