JG941A
Used
Warranty: 24 months
Shipping: in 2 - 4 working days
20 Item Items
In stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Producer | HP |
| Series | 5130 |
| Producer's code | JG941A |
| Chassis type | Rack mountable |
| Switch type | Network switch |
| Dominant ports quantity | 48 |
| Dominant ports type | RJ45 |
| Dominant ports speed | 1GbE |
| Additional ports quantity | 2 / 2 |
| Additional ports type | RJ45 / SFP+ |
| Additional ports speed | 10GbE |
| Switching layer | 3 |
| Stacking | No |
| License | Not applicable |
| PoE | Support for PoE |
| Forwarding rate | 130.9 Mpps |
| MAC adresses | 16K |
| DRAM memory | 1 GB |
| Flash memory | 512 MB |
| Packet buffer memory | 3MB |
| Number of power supplies | 1 |
| Power supplies power (total) | 460W |
| Height | Rack 1U |
| Width / Depth | 44 cm / 42 cm |
| Weight | 5.00 kg |
| Producer | HP |
| Series | 5130 |
| Producer's code | JG941A |
| Chassis type | Rack mountable |
| Switch type | Network switch |
| Dominant ports quantity | 48 |
| Dominant ports type | RJ45 |
| Dominant ports speed | 1GbE |
| Additional ports quantity | 2 / 2 |
| Additional ports type | RJ45 / SFP+ |
| Additional ports speed | 10GbE |
| Switching layer | 3 |
| Stacking | No |
| License | Not applicable |
| PoE | Support for PoE |
| Forwarding rate | 130.9 Mpps |
| MAC adresses | 16K |
| DRAM memory | 1 GB |
| Flash memory | 512 MB |
| Packet buffer memory | 3MB |
| Number of power supplies | 1 |
| Power supplies power (total) | 460W |
| Height | Rack 1U |
| Width / Depth | 44 cm / 42 cm |
| Weight | 5.00 kg |