SN2410bM
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: w ciągu 2 - 4 dni roboczych
3 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Producent | HP |
| Seria | SN2410M |
| Kod producenta | SN2410bM |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP+ |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 8 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP28 |
| Prędkość dodatkowych portów | 100GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 1930 Mpps |
| Pamięć DRAM | 8 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Pamięć buforu pakietów | 16MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | HP |
| Seria | SN2410M |
| Kod producenta | SN2410bM |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP+ |
| Prędkość dominujących portów | 10GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 8 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP28 |
| Prędkość dodatkowych portów | 100GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 1930 Mpps |
| Pamięć DRAM | 8 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Pamięć buforu pakietów | 16MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |