N9K-C92300YC
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: w ciągu 2 - 4 dni roboczych
5 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Przełącznik został zaprojektowany do pracy w centrach danych oraz sieciach wymagających dużych przepustowości i niezawodności. Porty QSFP28 obsługują prędkości 1/10/25/40/50/100-Gb, co ułatwia wprowadzenie Nexusa 92300YC do sieci, które działają na wielu standardach łączności.
Przystosowany do pracy w data-center system NX-OS oferuje szeroką gamę funkcjonalności warstwy drugiej i trzeciej. Otwarta programowalność obsługuje wbudowane narzędzia do automatyzacji DevOps, takie jak Puppet, Chef i Ansible.
Wszystkie wcześniej wymienione cechy sprawiają, że switch Nexus N9K-C92300YC jest urządzeniem chętnie wybieranym do centrów danych i sieci działających w standardach 25Gb/100Gb.
| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Nexus |
| Seria | 9200 |
| Kod producenta | N9K-C92300YC |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP28 |
| Prędkość dominujących portów | 25GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 18 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP28 |
| Prędkość dodatkowych portów | 100GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 4750 Mpps |
| Tablica MAC | 92K |
| Pamięć DRAM | 16 GB |
| Pamięć flash | 128 GB |
| Pamięć buforu pakietów | 30MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Waga | 10.00 kg |
| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Nexus |
| Seria | 9200 |
| Kod producenta | N9K-C92300YC |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | SFP28 |
| Prędkość dominujących portów | 25GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 18 |
| Rodzaj dodatkowych portów | QSFP28 |
| Prędkość dodatkowych portów | 100GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 4750 Mpps |
| Tablica MAC | 92K |
| Pamięć DRAM | 16 GB |
| Pamięć flash | 128 GB |
| Pamięć buforu pakietów | 30MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Waga | 10.00 kg |