N1548P
Odnowione
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24h
7 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
N1548P to zarządzalny switch trzeciej warstwy zaprojektowany do pracy w kampusach i sieciach biurowych. Switche serii Networking wyróżniają się ekonomicznością i energooszczędnością. Funkcja PoE+ ułatwi montaż kamer, czy Access Pointów bez konieczności stosowania tradycyjnego zasilania. Switch doskonale sprawdzi się w przypadku modernizacji sieci, lub budowania jej od podstaw na solidnych fundamentach.
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Networking |
| Seria | N1500 |
| Kod producenta | N1548P |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Wsparcie dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 164 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 1GB |
| Pamięć flash | 256 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 1.5MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 600W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Networking |
| Seria | N1500 |
| Kod producenta | N1548P |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Wsparcie dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 164 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 1GB |
| Pamięć flash | 256 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 1.5MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 600W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |