SWI-CIS-DS-C9148S-K9
Odnowione
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-3 dni robocze
7 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Switch FC Cisco MDS DS-C9148S-K9 to zaawansowane rozwiązanie SAN o prędkości 16Gb, dostępne w konfiguracji 24 lub 48 portów. Oferuje niezawodność, wydajność i elastyczność dla infrastruktury sieciowej.
Cisco 9148S wyposażony jest w redundantne zasilacze, które gwarantują nieprzerwaną pracę nawet w przypadku awarii jednego z nich.
| Producent | Cisco |
| Kod producenta | DS-C9148S-K9 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik SAN |
| Model | MDS 9000 |
| Fizyczna ilość portów | 48 |
| Aktywna ilość portów | 24 |
| Prędkość portów | 16GbE |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 300W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | Cisco |
| Kod producenta | DS-C9148S-K9 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik SAN |
| Model | MDS 9000 |
| Fizyczna ilość portów | 48 |
| Aktywna ilość portów | 24 |
| Prędkość portów | 16GbE |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 300W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |