WS-C2960X-48TS-LL
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: w ciągu 2 - 4 dni roboczych
5 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TS-LL to switch serii 2960-X, która na ten moment jest jedną z tańszych w naszej ofercie. Przełącznik sprosta oczekiwaniom osób, które szukają połączenia wydajności z oszczędnością. Hot-Swapowy zasilacz z możliwością redundancji.

| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Catalyst |
| Seria | 2960 |
| Kod producenta | WS-C2960X-48TS-LL |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP |
| Prędkość dodatkowych portów | 1GbE |
| Warstwa przełączania | 2+ |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | LAN Base |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 104.2 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 5.00 kg |
| Producent | Cisco |
| Rodzina produktu | Catalyst |
| Seria | 2960 |
| Kod producenta | WS-C2960X-48TS-LL |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP |
| Prędkość dodatkowych portów | 1GbE |
| Warstwa przełączania | 2+ |
| Wsparcie stackowania | Tak |
| Licencja | LAN Base |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 104.2 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 5.00 kg |