JH148A
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24h
8 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:

| Producent | HP |
| Seria | 5510 |
| Kod producenta | JH148A |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Wsparcie dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 250 Mpps |
| Tablica MAC | 32K |
| Pamięć DRAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 512 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 4MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 1110W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |
| Producent | HP |
| Seria | 5510 |
| Kod producenta | JH148A |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP+ |
| Prędkość dodatkowych portów | 10GbE |
| Warstwa przełączania | 3 |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Wsparcie dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 250 Mpps |
| Tablica MAC | 32K |
| Pamięć DRAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 512 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 4MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilaczy (łącznie) | 1110W |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 8.00 kg |