SWI-J9775A-HP
Używane
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24h
2 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:

| Producent | HP |
| Seria | 2530 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP |
| Prędkość dodatkowych portów | 1GbE |
| Warstwa przełączania | 2+ |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 77.3 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 256 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 3MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 5.00 kg |
| Producent | HP |
| Seria | 2530 |
| Format | Do montażu w szafie rack |
| Rodzaj | Przełącznik sieciowy |
| Ilość dominujących portów | 48 |
| Rodzaj dominujących portów | RJ45 |
| Prędkość dominujących portów | 1GbE |
| Ilość dodatkowych portów | 4 |
| Rodzaj dodatkowych portów | SFP |
| Prędkość dodatkowych portów | 1GbE |
| Warstwa przełączania | 2+ |
| Wsparcie stackowania | Nie |
| Licencja | Nie dotyczy |
| PoE | Brak wsparcia dla PoE |
| Prędkość przesyłania | 77.3 Mpps |
| Tablica MAC | 16K |
| Pamięć DRAM | 256 MB |
| Pamięć flash | 128 MB |
| Pamięć buforu pakietów | 3MB |
| Ilość zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Wysokość | Rack 1U |
| Waga | 5.00 kg |